Radio Rekord Radom 28 lat z Wami Radio Rekord Radom 28 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjczIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPjxzY3JpcHQgYXN5bmMgc3JjPSIvL3IuY296YWR6aWVuLnBsL3NlcnZlci93d3cvZGVsaXZlcnkvYXN5bmNqcy5waHAiPjwvc2NyaXB0Pg==
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjczIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPjxzY3JpcHQgYXN5bmMgc3JjPSIvL3IuY296YWR6aWVuLnBsL3NlcnZlci93d3cvZGVsaXZlcnkvYXN5bmNqcy5waHAiPjwvc2NyaXB0Pg==

Brama garażowa, jak wybrać tą najbardziej odpowiednią?

Brama garażowa, jak wybrać tą najbardziej odpowiednią?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najbardziej popularnymi, spełniającymi takie parametry i właściwości są bramy garażowe segmentowe, rolowane oraz rozwierne marki KRISPOL.

Segmentowe bramy garażowe dostępne są w kilku wariantach: bramy garażowe segmentowe z drzwiami, bramy garażowe segmentowe z napędem oraz bramy garażowe dwuskrzydłowe. Zautomatyzowane systemy bramy segmentowej marki KRISPOL działają cicho i niezawodnie, co jest niezwykle komfortowe. Taką bramą można sterować z Aplikacji myKRISPOL. O szczegóły pytać trzeba doradcę handlowego w salonie KRISHOME w Radomiu przy Trzebińskiego 2 lub w Puławach przy ul. Lubelskiej 63a.

obraz1

Rolowane bramy garażowe.  Uniwersalność, komfort użytkowania, atrakcyjna cena, stanowią o tym, że bramy garażowe rolowane są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań dostępnych na rynku. Brama rolowana posiada napęd, który dobierany jest do gabarytów oraz wagi bramy. Cały mechanizm jest komfortowy oraz bezpieczny przy codziennej eksploatacji. Ważnym elementem bram garażowych rolowanych są mechanizmy bezpieczeństwa, chroniące przed niekontrolowanym opadnięciem bramy. Dodatkowymi zabezpieczeniami są lampy sygnalizacyjne oraz fotokomórki wykorzystujące inteligentne sterowanie. Co więcej, brama może być wyposażona w antywłamaniowy zamek ryglujący.

obraz2

Rozwierne bramy garażowe. Bramy rozwierne to klasyczny wariant wykończenia domu. Nadają stylu oraz są funkcjonalne. Jest to tradycyjne rozwiązanie, znane od wielu lat, jednak wykonane zgodnie z nowoczesną technologią. Zazwyczaj występują w wariancie dwuskrzydłowym. Niezwykle szeroka siatka wymiarów zapewnia dopasowanie nawet do nietypowych projektów. Najnowsze systemy profili pozwalają produkować drzwi garażowe o szerokości do 2800 mm.

obraz3

Więcej o bramach garażowych oraz jak właściwie dobrać stolarkę do swojej inwestycji i później o nią dbać aby prawidłowo działała przez długie lata dowiesz się od naszego Eksperta w firmie BAiKA – Dachy, Okna Elewacje.  

Zapraszamy do punktów sprzedaży :

Radom, ul. Trzebińskiego 2,

Rajec Szlachecki 147A

Zwoleń, ul. Wojska Polskiego 61

Puławy, ul. Lubelska 63a

tel. 881 555 810

www.baika.pl

BAIKA Dachy-Okna-Elewacje | Radom | Facebook

Artykuł sponsorowany

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy