KONIEC MECZU. Warta wygrywa z Radomiakiem 2:0

Co najmniej cztery minuty potrwa jeszcze to spotkanie

87'

Kiklaisz za Janickiego (Warta)

83'

Niesamowite... Nowak z pięciu metrów nie trafia do bramki. Piłka po obrońcy Warty wychodzi na korner

82'

Z dystansu Trałka, ale obok słupka

77'

GOL DLA WARTY. Kolejne fatalne zachowanie bloku defensywnego zielonych... Cichocki (jako ostatni obrońca w tej akcji) chciał podać do Halucha i minął się z futbolówką. Błąd wykorzystał Janicki który trafił do pustej bramki po podaniu od Jarocha

76'

Rozregulowane celowniki miają dziś piłkarze zielonych. Górski w polu karnym do Nowaka, a jego strzał... cóż, znów niecelny

75'

Tylko kwadrans ma jeszcze Radomiak na odwrócenie niekorzystnego rezultatu

73'

Gardzielewicz za Długosza

73'

Zbyt głęboka była ta wrzutka Luza

71'

Trzecia zmiana w Radomiaku. Górski za Karwota

68'

Próbował Jaroch, ale tym razem został zablokowany

67'

Kolejna znakomita okazja Radomiaka i znów zmarnowana! Leandro pognał prawą stroną, wyłożył po ziemi do Luza, ten strzela i trafia wprost w bramkarza

64'

Luz za Michalskiego (Radomiak)

64'

Banasiak za Mikitę (Radomiak)

63'

3744 widzów ogląda dzisiejszy mecz

61'

Leandro z dystansu - trafia w jednego z defensorów Warty. Po chwili sprzed pola karnego poprawia Makowski, który trafia w... twarz Kiełba. Potem jeszcze Michalski nad bramką.

60'

Doskonała sytuacja zielonych zmarnowana przez Nowaka! Strzał napastnika Radomiaka broni Lis

59'

Michalski z dystansu... i trafia niemal w jeden z czterech samochodów ustawionych przy narożnikach boiska. Nie było to zbyt precyzyjne uderzenie

57'

Próba Nowaka z prawej strony pola karnego. Uderzenie po ziemi, ale mija słupek bramki Lisa

53'

Makowski środkiem... za długo biegł i obrońca wyłuskał mu futbolówkę. Pomocnik Radomiaka wziął tylko solidny zamach, ale w pilkę nie trafił

50'

Fatalnie zaczęła się ta druga połowa dla zielonych

48'

ALEŻ KLOPS! GOL DLA WARTY! Nieporozumienie pomiędzy Pietrzykiem i Haluchem. Bramkarz Radomiaka wychodzi na 16 metr, mija się z piłką i Jaroch pakuje futbolówkę do pustej bramki...

46'

Ruszył doping dla zielonych

46'

Zaczął Radomiak, gramy!

46'

Trałka za Grobelnego (Warta)

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za kwadrans

41'

Leandro strzela z wolnego po ziemi... trafia w Karwota

40'

Drybling Leandro powstrzymany ostrym wślizgiem przez Kiełba. Bezdyskusyjna żółta kartka

36'

Radomiak próbuje, ale brakuje dokładności i skuteczności

34'

Leandro z narożnika pola karnego po ziemi i łapie Lis

33'

Ciekawe rozwiązanie rożnego. Leandro do Makowskiego, jego strzał zablokowany, a potem uderzenie Mikity ponad bramką

31'

Błąd Kiełba - obrońca traci piłkę, do której dopada Nowak i bez namysłu decyduje się na strzał z dystansu. Było blisko! Piłka ląduje na górnej siatce bramki

30'

Mikita wycofuje na 30 metr do Makowskiego, ten próbuje strzału. Znów niecelnie

27'

Dośrodkowanie Abramowicza na głowę Mikity, ale szybszy był obrońca Warty, który wybija piłkę

26'

Na trybunach... 5-osobowa grupka kibiców z Poznania

24'

Próbował z dystansu Makowski, ale ponad poprzeczką

22'

Nerwowo jest po stronie Radomiaka

19'

Dośrodkowanie Leandro na głowę Abramowicza, ale ten niecelnie w dobrej sytuacjie!

16'

Groźnie pod bramką zielonych. Zabrakło centymetrów, aby jeden z zawodników Warty zamknął dośrodkowanie i wpakował piłkę do siatki

14'

Radomiak od początku meczu bez dopingu...

13'

Dośrodkowanie Makowskiego na głowę Michalskiego, ale strzał pomocnika Radomiaka niecelny

12'

Rzut wolny dla Warty przy linii bocznej. Dośrodkowanie Kiełba, głową strzela Kieliba i Haluch końcami palców wybija piłkę na rzut rożny!

9'

Niezbyt udane wykonanie rzutu rożnego przez Leandro, ale Jakubik przejął piłkę, po czym... po wślizgu rywala ją stracił i leży na boisku. Rywale wybijają na aut. Z obrońcą Radomiaka już jednak wszystko w porządku

7'

Na trybunach w Radomiu dziś m.in. Maciej Skorża czy Jacek Magiera

5'

Pierwsza akcja Warty, ale dośrodkowanie Janickiego nie dotarło do adresata

4'

Ładna akcja zielonych! Michalski do Abramowicza, ten dośrodkowuje na głowę Nowaka, ale podanie było jednak nieco za wysokie i napastnik gospodarzy nie miał się jak złożyć

3'

Makowski na prawe skrzydło do Jakubika, ten oddaje do Makowskiego. Piłka trafia do Nowaka, ale jego podanie zablokowane

2'

Mikita ładnie wywalczył piłkę w środku, ale Leandro traci na skraju pola karnego

1'