Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Miedź w końcu z patentem na Radomiaka

Miedź w końcu z patentem na Radomiaka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W porównaniu do przegranego meczu z Górnikiem trener Dariusz Banasik zdecydował się na trzy zmiany w wyjściowym składzie. W pierwszej jedenastce zabrakło Damiana Gąski, Mateusza Lewandowskiego i Damiana Jakubika.

https://www.cozadzien.pl/sport/sroda-z-fortuna-1-liga-radomiak-zagra-z-miedzia-legnica/67692

Tymczasem pierwsza część gry pokazała, że pierwsza porażka Zielonych w sezonie odbiła się na dyspozycji zespołu. To legniczanie opanowali środek boiska i przejęli kontrolę nad grą. Radomiak z kolei nie miał pomysłu na konstruowanie akcji ofensywnych, a przecież w ostatnich trzech pojedynkach, które odbyły się w 2020 roku – rozbił Miedź.

W 25. minucie Maciej Świdzikowski zmarnował dobrą okazję strzelecką i to zemściło się chwilę później. Właśnie kapitan zespołu gospodarzy nieprzepisowo powstrzymywał Krzysztofa Drzazgę, a że miało to miejsce w polu karnym, to Paweł Pskit z Łodzi podyktował rzut karny. Jego pewnym egzekutorem okazał się były napastnik krakowskiej Wisły. Taki też wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy, choć szansę na doprowadzenia do remisu zmarnował Miłosz Kozak.

https://www.cozadzien.pl/sport/pilne-koronawirus-w-radomiaku-mecz-z-miedzia-zgodnie-z-planem/67722

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Przed rozpoczęciem drugiej połowy trener Banasik dokonał dwóch zmian i na boisku pojawili się: Gąska, a także Lewandowski.

Już dwie minuty później Miedź powinna była prowadzić 2:0, ale doskonałej sytuacji nie wykorzystał David Panka, który z najbliższej odległości przestrzelił. Od tego momentu inicjatywę przejęli gospodarze, ale wciąż brakowało skuteczności. Tak było m.in. w 60. minucie, gdy tuż obok słupka główkował Podliński, i trzy minuty później, kiedy ten sam zawodnik uderzał, a ofiarnie interweniował jeden z defensorów Miedzi.

Im bliżej było końca gry, tym ataki Zielonych stawały się coraz bardziej rwane. Zespołowi brakowało cierpliwości, co przeradzało się na straty piłki. Jeszcze w 83. minucie radomianie stanęli przed szansą doprowadzenia do wyrównania, ale uderzenie z dystansu Banasiaka wybronił Mateusz Hewelt.

Następna akcja należała już do przyjezdnych, którzy wyprowadzili niezwykle skuteczny kontratak. Damian Tront popisał się efektownym podaniem do wybiegającego na czystą pozycję Jakuba Łukowskiego, a ten podcinką ponad Mateuszem Kochalskim podwyższył na 2:0.

 

Radomiak Radom - Miedź Legnica 0:2 (0:1)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Bramki: Drzazga (27. karny), Łukowski (84.)

 

Radomiak: Kochalski - Bogusz, Świdzikowski, Cichocki, Banasiak, Leandro (90. Ebwelle), Kaput (78. Kvocera), Karwot, Kozak, Angielski, Podliński.

Miedź: Hewelt - Biernat, Matuszek, Garuch, Drzazga (80. Łukowski), Purzycki, Tupaj, Tront (89. Pleśnierowicz), Panka (74. Śliwa), Zieliński, Mijusković.

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~HTP 188.146.103.*** 2020-10-01 20:53
    niestety wychodzi ciągłe granie na obcych stadionach to tak jakby Radomiak grał same wyjazdy to z pewnością źle wpływa na psychikę piłkarzy. podziękujmy za bezdomność nieporadkowi, ktory wraz z kopaczową wbijał pierwszą łopate pod RCS i do tej pory ruina.
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.225.22.*** 2020-10-02 19:51
      Głupoty gadasz, Raków też gra na wyjazdach i co można? I kibice nie narzekają tak jak wy płaczki żydowskie ile osób jeździ z Radomia do Pruszkowa? bo na pewno nie tyle co z Czestochowy do Belchatowa
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Gdzie jest VAR!!!!! 37.225.19.*** 2020-09-30 21:20
    Buachachachacha!!!!!!!!!! I kto jest chłopcem do bicia kozaki buachachachacha!!!!!!!!!!!!!
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-10-01 18:06
      Chłopcami do bicia są ćwoki co po 4:1i 7:0 przegrywają.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 31.60.252.*** 2020-10-01 22:36
      Właśnie wasi ziomale też są chłopcami do bicia jak i wy 1-2,0-2, i 0-3 z dziećmi wojny
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Ustronie 1926 37.248.167.*** 2020-09-30 23:14
    Jak to fajnie,że Miedzianka wreszcie wygrała z bezdomnymi.Bo te kurły za bardzo się rozkokosili wygrywając dwa razy w tamtym sezonie.No ale w końcu ktoś kurły sprowadził na ziemie i
    • 82%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-10-01 18:05
      Kurła jaki ty gamoń jesteś, nawet liczyć nie umiesz.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Warchoł 37.30.48.*** 2020-10-01 18:08
      Widzisz, tym się różnimy, że nas cieszą zwycięstwa naszego ukochanego Radomiaka, a was Górnika Łęczna czy Miedzi.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Zamłynie1926 178.235.184.*** 2020-09-30 21:03
    Brawo !
    • 83%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Wacyn1926 188.146.97.*** 2020-09-30 21:12
      Brat dobrze piszesz!
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 79.184.164.*** 2020-09-30 22:25
      Chyba chłopak
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 188.146.97.*** 2020-10-01 05:43
      Brat to chłopak pewnie. Ty może masz brata dziewczynę.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.179.*** 2020-10-01 18:06
      Narzeczony.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Chłopiec z placu Broni 37.248.167.*** 2020-09-30 23:08
    Jak to fajnie,że wreszcie po 5ciu latach wytępiliśmy was z Narutowicza.No bo ile można było waszych mord oglądać.Gnijcie sobie dalej w Pruszkowie.Radom jest nasz bo chociaż my gramy u siebie a wy po wsiach.Dlatego nigdy nie podam dłoni tej kurle radumiakowi.
    • 70%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~RADOMIAK 79.110.206.*** 2020-10-01 16:14
      w tym momencie Radom jest wasz macie racje ale my wrocimy i znowu pochowacie sie do norek :):)!!!!
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Warchoł 178.235.179.*** 2020-10-01 18:01
      Chłopczyku z placu broni nie napinaj się tak bo ci coś pęknie. Zapytaj taty to ci opowie jak niedawno graliście w Kozienicach. Dziadek z kolei powie coś o meczach w Wierzbicy. To może być dla ciebie szok.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.183.*** 2020-10-01 18:03
      Chłopcze chyba coś pomyliłeś, po wsiach gra broń i dostaje oklep od ogórków.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Broniarz 79.110.206.*** 2020-10-01 10:22
    jestem kibicem Broni , ale trzymam mocno kciuki za awans Radomiaka i powrót na Struga. Pozdrawiam sąsiadów
    • 88%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Broniarz 79.110.206.*** 2020-10-01 16:12
      Moim zdaniem dwa kluby z jednego miasta powinny zyc w zgodzie uzupełniać się mieć jeden stadion !!!! a nie ublizac sobie !!!!!jakie by to piekne było jaka moc !!!!!!!
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~brun klub pośmiewisko 83.245.225.*** 2020-10-01 10:09
    Dzisiaj o godz 19.26 na posterunku na plantach będzie przeprowadzany casting na psa patrolowego. Poprzedni czworonog wyszedł z posterunku po przegranym meczu w Grodzisku 5-0 i do tej pory nie powrócił. Uprasza się zatem wszystkich 6 (sześciu) kibiców broni o jak najliczniejsze przybycie celem wyłonienia zwycięzcy. Od kandydatów wymaga się jedynie aportowania dawania łapy i merdania ogonem.
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Broniarz 31.0.86.*** 2020-10-01 15:21
      Nei podam dłoni tej kurle rumuniakowi.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.49.29.*** 2020-10-01 16:08
      widzę, że odkurzyłeś stare przeboje przeciwników broni, z drugiej strony tym podawaniem dłoni mogą powstac problemy techniczne, ponieważ wzorem forresta gumpa zawsze gdzieś biegną, stąd pewnie idea stadionu lekkoatletycznego
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~K.F. 86.152.89.*** 2020-10-01 15:06
    Całe to zło to wina lokalnych działaczy dojnej zmiany.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Hsjsjsjd 37.248.167.*** 2020-09-30 23:03
    Buahahahaha
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.185.*** 2020-10-01 13:22
      Ty zasrańcu sam do siebie piszesz !
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Lipsko 94.254.226.*** 2020-10-01 06:56
    Co za masakra z tym miastem. Nawet światła nie potrafią zrobić na stadionie a co dopiero stadion. Puławy Pruszków KIELCE Lublin Łódź dwa stadiony. Kto tu jest gospodarzem w tym grajdole. Pewnie PiS rzadzi. Śmieszne miasto
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~rm 178.235.178.*** 2020-10-01 08:31
      Nie, rządzi niepoRadek z PO i stadion to jego sztandarowa inwestycja.
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |