Kibice wejdą na mecze Radomiaka Radom! Jest pozytywna decyzja wojewody mazowieckiego

Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Broń 1926 władcy Radomia 31.0.69.*** 2020-07-01 00:39
    I po co? Nie spuśćcie się z tej podniety,że wam nasz stadion otworzą.Gdyby nie my byście dalej grali przy pustych.Ilu was przyjdzie?10ciu a może 50ciu?Czy więcej chętnych nie będzie?
    • 82%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~1926=997 milicja 194.204.11.*** 2020-07-01 08:39
      Wasz stadion to jest ten przy budowlance boczne boisko. Tam akurat zmieszczą się wszyscy kibice tęczowego klubu brun i jeszcze zostanie dużo wolnego miejsca. A stadion MOSiR należy teraz do Radomiaka. Wzięliśmy go sobie i oddamy jak nam się znudzi a jak ci się coś nie podoba to przyjdź z koleżankami swoimi na nasz mecz i nam go odbierz. Zresztą o czym ja piszę wy nawet swoich flag nie chcecie odzyskać ze względu na strach
      • 90%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.116.*** 2020-07-01 09:48
      Uspokoj się zielony chłopczyk, bo mama nie da na loda
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~brun klub pośmiewisko 213.204.33.*** 2020-07-01 13:09
      Za to Twoja mama robi lody hahahahahaaaa
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~kibolstwo do Puław 37.47.87.*** 2020-06-30 19:13
    Kibole Radomiaka glosowali na Witkowskiego to teraz prosze kupić bilet na PKS i w droge do Puław hahaha
    • 57%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~przedszkolanka 204.14.72.*** 2020-06-30 19:24
      Jeśli osoba uważająca się za katolika zagłosuje na Rafalalę to znaczy, że albo nie jest katolikiem albo jest idiotą
      • 54%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.16.*** 2020-06-30 19:57
      Trzaskowski to GOWNIANY prezydent
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 178.235.62.*** 2020-07-01 12:31
      tak
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 204.14.72.*** 2020-06-30 18:14
    Brawo prezydent Witkowski. Głosujmy więc na Trzaskowskiego
    • 55%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Psychiatra 178.235.189.*** 2020-06-30 18:44
      Sugeruję picie jak najwięcej zimnej wody. Jeżeli to nie pomoże zapraszam do mnie na wizytę do krychnowic.
      • 53%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Broń 1926 władcy Radomia 31.0.69.*** 2020-07-01 00:43
      Ty psychiatra sam się lecz na głowe.Może ośrodek w Tworkach by ci dobrze zrobił?
      • 75%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~1926=997 brun klubem milicjanta 194.204.11.*** 2020-07-01 08:34
      Masz coś jeszcze ciekawego do dodania tęczowy kibicu osiedlowego klubiku? Jaki tam był ten wynik w Łodzi chyba z 8-0 nie? Buachchchchaaaaaaaaa, buachchchchaaaaaaaaa, buachchchchaaaaaaaaa!!!!!!!!!! brun klubem wstydu!
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 83.6.198.*** 2020-07-01 11:27
      te broniarze są widać z tego jeszcze głupsze niz tęczowe1945
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Daj 94.254.224.*** 2020-06-30 19:52
    Każdy z was jest mądry pisząc te durne komentarze. Jak ktoś jest za Witkowskim lub Trzaskowskim to niech sobie będzie. Panowie jebnijcie się w łeb bo jak Wy tego nie zrobicie to ja wam zrobię w czwartek na meczu. Tylko podejdzie do mnie to w ryj macie
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.116.*** 2020-07-01 09:45
      Żyłka ci pęknie synuś
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 31.0.69.*** 2020-07-01 00:48
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 31.0.69.*** 2020-07-01 00:41
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Warchoł 31.0.69.*** 2020-07-01 00:36
    Haha
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Gnom 37.47.54.*** 2020-06-30 22:10
    To park planety już otwarty?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~zielony Radom 94.254.239.*** 2020-06-30 21:36
    Hrabia radziwił sie zlitował. Dzieki ci o panie.
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.19.*** 2020-06-30 20:05
    Panie Radziwile zamknac koscioly skoro tam jest wylegarnia pedofili i koronawirusa. To mowie ja, katolik. I wara mi od polityki w kosciele, tak jak na Jasnej Gorze tych dwoch pedofili co to o 2 ewangelustach mówili.
    • 56%
    • |
    • oceń:
    • |