Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjY1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPjxzY3JpcHQgYXN5bmMgc3JjPSIvL3IuY296YWR6aWVuLnBsL3NlcnZlci93d3cvZGVsaXZlcnkvYXN5bmNqcy5waHAiPjwvc2NyaXB0Pg==
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjY1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPjxzY3JpcHQgYXN5bmMgc3JjPSIvL3IuY296YWR6aWVuLnBsL3NlcnZlci93d3cvZGVsaXZlcnkvYXN5bmNqcy5waHAiPjwvc2NyaXB0Pg==

Jaka jest różnica między instalatorem a partnerem biznesowym?

Jaka jest różnica między instalatorem a partnerem biznesowym?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Na rynku, niezależnie od branży, pojawiają się pseudoeksperci i pseudofachowcy, którzy po zaniżonej stawce proponują swoje usługi i zapewniają, że wszystko będzie super. To właśnie nasi tytułowi instalatorzy. Zgodnie z definicją słownikową instalator oznacza robotnika wykonującego prace instalacyjne. Już samo to zdanie powinno nam włączyć światełko ostrzegawcze. Robotnik wykonujący prace instalacyjne nie dba o jakość, on chce tylko jak najszybciej i najtaniej skończyć swoją pracę, dostać zapłatę i zniknąć raz na zawsze. Nie daje nam żadnych gwarancji! Jego usługi początkowo będą tańsze, ale później szybko będziemy musieli wydać i to zdecydowanie więcej. Przykładowe prace “instalatorów” możecie zobaczyć w linku poniżej.

https://www.cozadzien.pl/fotowoltaika/myslisz-ze-widziales-juz-wszystko/73743

Natomiast partner biznesowy to osoba, której możemy zaufać. Tutaj po raz kolejny z pomocą służy nam słownik języka polskiego, który słowo partner definiuje jako osobę, którą traktujemy jak równi sobie. A to oznacza, że nie chcemy jej oszukać. Nie chcemy wcisnąć jej tandety, pobrać wynagrodzenia i uciec, gdzie pieprz rośnie. Partner to osoba godna zaufania. Partner to osoba, która nie zostawi nas w potrzebie, a przez lata będzie o nas dbać. Jeżeli coś się stanie to błyskawicznie pojawi się na miejscu i zrobi wszystko, by usunąć uszkodzenie. Partner biznesowy to najlepszy wybór, bo dzięki temu nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale również zyskujemy spokój i bezpieczeństwo, a to w tych zwariowanych czasach jest najważniejsze.

https://www.cozadzien.pl/fotowoltaika/heliospower-dom-za-0-zl-czy-to-mozliwe/73134

Dlatego nie wahajcie się. Zawsze lepiej wybrać partnera biznesowego niż zwykłego instalatora. Co prawda instalatorzy będą nas mamić tanimi sztuczkami i koloryzować swoje wykonania, ale zawsze warto poszukać głębiej i dokonać prawidłowego wyboru. A prawidłowym wyborem jest wybór partnera biznesowego – takiego jak Heliospower, który gwarantuje nam bezpieczeństwo i solidność na długie lata.

Heliospower

ul. Wójtowska 2 (wjazd od Nowowolskiej)

26-600 Radom

woj. Mazowieckie

tel. 515 930 830

e-mail: biuro@heliospower.pl

www.heliospower.pl

Artykuł sponsorowany

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy